מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

אנו תמיד מקפידים בשמירה על פרטיות לקוחותינו.

 מטרת מדיניות פרטיות זו של “ז’אנה –בריאות ויופי טבעי” היא להסביר לכן הגולשות את אופן איסוף המידע, אחסונו ודרך הטיפול בו .

 האמור חל גם על כל התוצרים ו/או הנכסים ו/או השירותים ו/או תכנים אחרים המוצעים ו/או זמינים על ידי האתר/או באמצעותו והשייכים לו, לרבות שימוש באמצעות היוועצות חזותית, טלפון ו/או ווצאפ, הורדות ויישומים ניידים ו/או באמצעות אתרים חיצוניים בהם עושה “ז’אנה-בריאות ויופי טבעי” שימוש לצורך הפצת הקורסים הדיגיטליים ו/או בכל דרך אחרת שהאתר יבחר לעשות בהם שימוש.

באמצעות מדיניות פרטיות זו, אנו מחויבים להגן על פרטיותך ונתוניך האישיים, כאשר שמירת המידע נעשית באמצעי אבטחת המידע הסבירים ע”פ הסטנדרטים הנהוגים בענף.

 המידע הנמסר על ידך כמו גם הטיפול בו כפופים לחוק הגנת הפרטיות והתקנות שהותקנו בעניין במדינת ישראל. יובהר כי קיימת חשיבות שנתונייך האישיים בהם אנו מחזיקים יהיו עדכניים ומדויקים. אם המידע שמסרת אינו נכון או משתנה במהלך ההתקשרות עמנו ו/או לא מעודכן או חלקי, אנא הודיענו על כך בכתב באמצעות “צור קשר”. 

לאור השינויים העוברים על העולם הדיגיטלי המתפתח, אנו נדרש לעדכן מדיניות זו מעת לעת, על כן אנו ממליצים כי תבקרי כאן. עם ביצוע העדכון יעודכן המועד הקובע של מדיניות זו, בכדי שישקף את המועד הרלוונטי. המשך גלישתך באתר, לאחר ביצוע השינויים מהווים את הסכמתך לכך כאמור 

המידע שנאסף

האתר עשוי לאסוף שני סוגי מידע, האחד נאסף באופן אוטומטי, נתונים טכניים על הציוד שבו את עושה שימוש ודפוסי גלישתך הכוללים כתובות IP, נתוני ההתחברות שלך, סוג הדפדפן, גרסתו, מערכת ההפעלה ונתוני השימוש הכוללים מידע על אופן השימוש שלך באתר.

 השני, אלו נתונים אותם את תספקי בעצמך וביודעין, כדוגמת נתוני זהות הכוללים שם פרטי, שם משפחה, שם משתמש או מזהה דומה ונתוני קשר הכוללים ביניהן כתובות דוא”ל ומספרי טלפון.

 אנו עשויים לבקש ממך לספק פרטים נוספים לדוגמא: תמונות, כדי שנוכל לספק לך את השירות המבוקש ע”פ המסלול אותו בחרת. האתר עושה שימוש בקובצי  “עוגיות“. (cookies) וייתכן כי ייעשה בטכנולוגיות נוספות כדי לתעד את הבחירות, ההגדרות והעדפות שלך ולשפר את חווית שימושך באתר.

תוכלי להגדיר כי הדפדפן שלך יסרב לקובצי “עוגיות”. עם זאת, ייתכן כי שימושך באתר עשוי להיות מושפע מכך ולא תוכלי לגשת לחלקים מסוימים שבו. האתר עשוי לעבד את נתונייך האישיים ללא ידיעתך או הסכמתך, בהתאם לכללים הנ”ל, כאשר הדבר נעשה בכפוף לחוקי מדינת ישראל.

את מסכימה כי האתר יכול לאסוף ולאחסן מידע או נתונים שנוצרו באופן אוטומטי ו/או כאשר מלאת את פרטייך בעת רישומך לאתר ובעת בה את גולשת בו או דרכו.

 שימי לב כי באם סיפקת נתונים שגויים לרבות כתובת דואר אלקטרוני, או סירבת לקבל כל הודעות דואר אלקטרוני מהאתר, תנאי התקנון ומדיניות זו אלו עדיין יחייבו אותך

האתר עושה שימוש בתוכנות של גוגל Analytics בכדי לייעל את פעילותו, הדבר כולל בין היתר שיווק עם גוגל Analytics בכדי לדעת על תחומי העניין שלך ולהתאים עבורך פרסומות מתאימות. תוכלי לבטל את השימוש של גוגל בקובצי העוגיות בכל רגע, על ידי ביקור בהגדרות הדפדפן שלך. האתר עשוי לקבל נתונים אישיים אודותיך מצדדים שלישיים כגון: גוגל Analytics. המידע אותו את בוחרת למסור באתר תלוי בך בלבד ונעשה מרצונך החופשי בלבד

האתר משתמש בכתובת האימייל שלך ובמספר בטלפון שלך, בכדי לשלוח לך תוכן, שירותים, פרסומות ואירועים שעשויים לעניין אותך, בין בדואר אלקטרוני ובין באמצעות הודעות SMS. תמיד תוכלי לקבל הסבר נוסף או להסירך ממסד הנתונים של האתר ע”י משלוח בקשה להסרתך ממסד הנתונים באמצעות צור קשר

האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים של צדדים שלישיים. האתר אינו אחראי לנוהלי הפרטיות או לכל תוכן שבאתרים אלו ומשכך כל שימוש שתעשי, כפוף למדיניות הפרטיות של צדדים אלו. מומלץ כי תקראי את מדיניות הפרטיות של כל אתר שבו את מבקרת. יהיו מקרים בהם האתר יידרש לשתף את נתוניך האישיים עם צדדים שלישיים לדוגמא: בנקים וחברות אשראי, לצורך ביצוע תשלומים מקוונים, ספקי שירות או רשויות המדינה. שיתוף מידע זה ייעשה, רק בכדי למלא אחר הדרישות והמטרות שלשמן העברת את המידע או כאמור במקרי חירום ובכדי לעמוד בדרישות החוק. 

מטרות השימוש בנתונים שלך

 מידע אנונימי נאסף באופן אוטומטי כדי לפקח על השימוש באתר. יצוין כי השימוש בנתוניך שיאספו, ייעשה רק ע”פ החוק ובמקרים בהם האתר צריך להתאים עצמו להתחייבויות רגולטוריות או משפטיות ובנוסף בכדי לנהל את הקשר של האתר אתך ויכלול הודעות שיווק ותקשורת. כשאת נרשמת באמצעות ספק האינטרנט, מוקצית כתובת IP באופן אוטומטי למחשב שלך. כאשר את גולשת באינטרנט ומבקרת באתרים, מתבצע איסוף מידע באופן אוטומטי של נתונים, לדוג’ כתובת ה IP, סוג הדפדפן בו את עושה שימוש וכיו”ב. האתר לא פועל על מנת לזהות אותך באופן אישי, ומשכך אינו מקשר את כתובת ה IP שלך לכל דבר שיגרום לזהות אותך. חשוב לנו שתביני כי המידע שאת מספקת לאתר מאפשר בין היתר לשפר את חווייתך בו ולהתאים לך ועבורך שירותים ברמה המותאמת ביותר תוך הענקת שירות לקוחות ברמה גבוה יותר, פעילות שיווק ועיבוד עסקאות ביעילות. יובהר כי האתר אוסף נתונים מצטברים כגון  נתונים סטטיסטיים, כשנתונים אלו אינם חושפים את זהותך בדרך כלשהי. בכל מקרה בו תמסרי באתר מידע אישי על אדם כלשהו מלבדך , הנך נדרשת לוודא כי אדם זה הסכים שהמידע האישי שלו יספוק ע”פ מדיניות פרטיות זו.  האתר אינו מוכר או  סוחר במידע אישי עם צדדים שלישיים ואינו שולח הודעות “דואר זבל”

עדכון והסרה

כפי שצוין לעיל, זכותך לעיין במידע שלך, לבקש לתקנו או לבקש למחקו ולהסירו בכפוף לחריגים משפטיים מסוימים ואם את רוצה לדעת איזה מידע אנו מחזיקים לגבייך, אנא פני אלינו אם תגלי שקיימת שגיאה או מידע חסר, הודיעי לנו ואנו ננסה לתקן או לעדכן את המידע בהקדם האפשרי, הכל כאמור בהוראות החוק.

הדין החל

בכל מחלוקת אשר תתגלע בין הצדדים בנוגע למדיניות פרטיות זו, יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.

יצירת קשר אתנו

ככל שיש לך שאלות או תלונות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא עשי זאת באמצעות טופס “צור קשר”